GÜVENLİĞİNİZ İÇİN  AKILLI ÇÖZÜMLER

ALARM - KAMERA - DİAFON

Güvenlik Sistemleri

10 Yılı Aşkın Uzman Ekip Kadromuz ile Sizlere Alarm – Kamera Görüntülü Diafon ve Güvenlik Sistemleri Hizmeti Vermekten Gurur Duyarız.

Hakkımızda

Güvenliğiniz için Kamera Sistemleri

2010 Yılında Seyhun Bilişim Olarak Çıktığımız bu yolda, Gebze/ Merkez ve diğer bölgeler olarak küçük merkez ofisimiz ile serüvenimize başladık.

Gerekse Uzman  Arkadaşlarımız, Müşterilerimiz, Bizleri bu serüvende bırakmayıp, Bizleri daha ileriye seviyeye götürerek SEYHUN BİLİŞİM rank olarak belirli bir potansiyele ve kitleye dönüştü.

468
Bitirilen Proje
10
Yılı Aşkın Tecrübe
12
Uzman Personel

Hakkımızda Nasıl Çalışıyoruz

Almak İstediğiniz; Alarm, Kamera, Görüntülü Diafon, Gibi Hizmetleri Ayrıntılı bir Şekilde Yazarak Bizlere Telefon Yolu, Yada Mail Adreslerimizden İletişim Sağladığınızda İşlem Sürecimiz Aşağıdaki Gibi İlerleyecektir.

 • 01
  Uzman Ekip Kadromuz & Fizibilite Çalışması
  Uzman Ekip Arkadaşlarımız Belirtilen Adreste Fizibilite Çalışmasının Yapılması
 • 02
  Arge ve Sistemin Geliştirilme Süreci
  Fizibilite Adımınından Sonra , Uzman Kadromuzun Sistemin Geliştirilmesi
 • 03
  Firmamız & Müşterilerimiz Arasında Olan Sözleşme
  Firmamız ve Müşterilerimiz Arasında Sözleşmenin İmzalanması.
 • 04
  Sistemin Kurulumu & Sistemin Bitirilmesi
  Sistemin Kurulması, Başlatılması, Eksiksiz ve Sorunsuz Olarak Bitirilmesi

Bilgi Almak İçin Bizlere Yazın

Kamera Sistemleri, Ev Sistemleri, Ofis Sistemleri, Ürün Satış Kargo, Hizmetlerimiz için, Bizlere  Geri Bildirim de bulunmak için ; Adınız, Soyadınız, Mail Adresinizi ve Kategorinizi Seçip Gönderiniz.

Ücretsiz Danışmanlık Almak ve Bizlere Ulaşmak İçin Arayınız

+90 534 412 02 13

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Neler Demişler

Hasan ali Seyhan
Business Analyst

Ecazaneme alarm sistemi taktırdım 2 kalfam 1’de yardımcım vardı, eczanem sabah 9, akşam 7’de kapanıyordu. çalışanlarımdan bir tanesi gece 11:30’da eczaneye girdi Dedektif Güvenlik Merkezi beni aradı, “Eczanenize mesai saati dışında izinsiz giriş tespit ettik” dediler. Şifresiyle girdiği halde alarm merkezinin beni araması ve bilgilendirmesi beni çok memnun etti, çünkü gece 11:30’da eczanemi açan kalfam bana haber vermemişti ve ben kalfamı arayarak bu saatte eczanede ne işin var dediğimde “anneanneme mide ilacı almak için geldim” dedi ve bana haber vermemesi beni çok üzmüştü. Tabi ki ben eczaneden mide ilacı almaya geldiğine inanmadım, Armed güvenlik sayesinde insaları tanımış oldum ve ertesi gün elemanımla yollarımızı ayırdık.

leyla Akpınar
Top Manager

Tekstil atölyeme alarm taktırdım, işyerini kapattıktan 1 saat sonra Dedektif Güvenlik Merkezinden aradılar, işyerinizde yangın alarmı çalıyor diye.. Anında işyerime döndüğümde içerisi dumandı, atık tekstil parçaları yanmak üzereydi ama henüz tutuşmamıştı içeri is basmıştı itfaiyede kapıdaydı zaten, yangın tamamen oluşmadığı için küçük bir temizlikle işyerimizi yangından kurtarmış olduk. Armed’e teşekkür ederim.

Serap Aydoğdu
Truck Driver

Giriş katta olan evime alarm sistemi taktırdım bir adette doğalgaz alarmı taktırdım, evde ocak açık kalmış bizde çocuklarla birlikte evde uzanmıştık, baktık mutfaktan alarm bağırmaya başladı alarm merkezi o arada benim cep telefonumu aradı , evinizde doğalgaz sızıntısı tespit ettik dediler, ben mutfağa gittiğimde doğalgaz açık kalmış ve anında kapattım. Kapı çaldı iGDAŞ yetkilileri eve geldi ve mutfak bacasını kontrol ettiklerinde bazamızın tıkalı olduğunu ve hayati riskimizin olduğunu bize bildirdiler, Armed güvenlik sayesinde hayatımız kurtuldu. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Onlara can borçluyum.

Aile ve Güvenliğiniz İçin

Huzuru Sağlayın

Aileniz ve Huzurunuz için Güvenlik Tedbirlerini Alın Sizde Ailenizde mutlu Mesut yaşayın.

Sektör Hakkında Makalelerimiz

KAMERA SİSTEMLERİ
Kamera güvenlik sistemleri ve ev alarm güvenlik sistemleri için arayıştaysanız, çok sayıda soruyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yazıda güvenlik sistemleri ile ...
ACCESS KONTROL
Dünyaca kabul görmüş markalar arasında olan Honeywell markası, CCTV Analog ve IP Kamera Çözümleri, Yangın Algılama Sistemleri ve Access Kontrol Sistemleri ile ...
Öncelikli Tekliflerimiz hakkında Bilgi Almak İstermisiniz
Bültenimize Abone Olunuz.